Skip to content

DIETETYK

do zelaznej

mgr inż. Joanna Giza

Dietetyk z wykształcenia i zamiłowania. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji ze specjalizacją dietetyki i Poradnictwa Dietetycznego w Instytucie Żywności i Żywienia. Instruktor rekreacji ruchowej. Specjalizuje się w dietoterapii i dietoprofilaktyce chorób żywieniowo zależnych.

Autorka warsztatów teoretycznych i praktycznych dotyczących wpływu diety na zdrowie. Prowadzi między innymi wykłady w szkole rodzenia dla przyszłych i młodych Mam.

Na co dzień doradza Pacjentom, jak wspomóc leczenie poprzez codzienną dietę.  Prowadzi Poradnię Dietetyczną Smakfit, współpracuje  między innymi z Centrum Medycznym “Żelazna”.

Autorka artykułów na portalach społecznościowych m.in  firmowego bloga SmakFit, Szpitala Solec, gazeta.pl. o tematyce dietetycznej.  Jej zainteresowanie zdrowiem jest wieloletnią tradycją rodzinną.
Nieustannie poszerza swoją wiedzę i doświadczenie.
Kieruje się myślą  „Zdrowa dieta to nie liczenie kalorii, rygor punktualności czy ograniczenia, ale korzystanie z obfitości  wielu naturalnych produktów, które daje nam przyroda i czerpanie z tego wielu korzyści dla zdrowia, oraz zmysłów.

Ilona Cichecka

Dietetyk, Specjalistka Zdrowia Publicznego. Absolwentka kierunków Dietetyka i Zdrowie Publiczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz studiów podyplomowych z zakresu Dietetyki i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.

Nieustannie doświadczenie zawodowe zdobywa pracując z parami leczącymi się na niepłodność współpracując z kliniką INVICTA oraz kobietami w okresie przedkoncepcyjnym i w ciąży realizując zasady programowania płodowego.

Jest współtwórcą cyklu warsztatów edukacyjnych poświęconych psychodietetyce i zmianie nawyków żywieniowych oraz autorką programu dietetyczno – edukacyjnego dedykowanego kobietom w ciąży.

Posiada duże doświadczenie w układaniu indywidualnych zaleceń dietetycznych i programów odchudzających dla osób z nadwagą i otyłością. Prowadzi warsztaty edukacyjne o szeroko pojętej tematyce żywieniowej, jest wykładowcą Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego. Współpracuje z fundacją psychoonkologii “Ogród Nadziei” oraz Warszawskim Stowarzyszeniem Amazonek AMBIEL. Autorka poradnika dla osób odchudzających się pod tytułem „Jak się nie odchudzać” wydawnictwa Dragon. Jest współzałożycielką Poradni Promocji Zdrowia „Fontis”.

  • Facebook
  • Google+
  • Nasza Klasa
  • YouTube
  • Pinterest